Neodym w rytmie HOUSE! Posłuchaj utworu “Criminal Minds” Sven Kuhlmann Remix

NEODYM nie przestaje zaskakiwać. Po doskonałym przyjęciu singla “Criminal Minds“, artystka zdecydowała się na jego remiks, który wyprodukował DJ Sven Kuhlmann.

DJ Sven Kuhlmann odkrył muzykę NEODYM poprzez ich wspólnego znajomego z niemieckiej redakcji muzycznej i stwierdził, że zaproponuje artystce współpracę. I tak oto powstał wspólny pomysł na wyprodukowanie świeżego remiksu utworu “Criminal Minds“. Nowoczesna realizacja pozwoliła pokazać inną, ale równie ciekawą stronę tej propozycji.

fot. materiały prasowe

Kuhlmann łączy house z tanecznymi wpływami EDM, tworząc w ten sposób zupełnie nowe brzmienie. Energetycznie poprowadzone bity tego utworu wprawiają w ruch oraz hipnotyczny pląs, a remiks zdecydowanie ma wszystko, czego potrzeba, by stać się znaczącym przebojem na parkietach w wielu klubach.

Sven Kuhlmann to producent muzyczny i DJ. Jego wieloletnie doświadczenie sprawiło, że na stałe zagościł na scenie muzycznej. Regularnie współpracuje z wieloma międzynarodowymi artystami. W ciągu ostatnich kilku lat wydał ponad 500 propozycji, które ukazały się w najbardziej renomowanych krajowych i międzynarodowych wytwórniach muzycznych. Jego muzykę można usłyszeć również w radiu i telewizji. Jego serce bije w rytm muzyki house, którą można usłyszeć w stworzonych przez niego pełnych pasji setach. 

*****

NEODYM – głos, który zabiera w galaktyki magnetycznych oddziaływań. To część kosmosu. Siła przyciągania.  Niebieski szał. NEODYM śpiewa o sensie istnienia, planetarnych interakcjach oraz o międzyludzkich relacjach.

Artystka urodziła się w Wielkopolsce a dorastała na Dolnym Śląsku, lecz z powodu jej niezaspokojonej ciekawości, która była motorem napędowym, losy rzuciły ją za granicę, do Niemiec, gdzie obecnie zamieszkuje.

NEODYM wierzy w ideały, chce być neonowym światłem i swoją twórczością dawać nadzieję w lepsze jutro – bez żadnych stylistycznych ograniczeń.

Obecnie trwają prace nad solową płytą NEODYM, która ukaże się w tym roku.

Słuchaj utworu “Crimal Minds” (remix) na Spotify.

 

Leave a Reply