The Euphoria Garden prezentuje nowy utwór “Evoke THE SIMPLE MELODY”

Krzysztof Siryk jest twórcą jednoosobowego projektu grającego instrumentalną muzykę gitarową o nazwie The Euphoria Garden. Niedawno ukazał się teledysk do utworu “Evoke THE SIMPLE MELODY”, który zapowiada EPkę “Hear Me”. Album będzie zawierał 6 utworów i ukaże się wiosną tego roku.

fot. materiały promocyjne

“Wcześniej, oprócz grania w zespołach Sacrum (jedna płyta) oraz Ciryam (koncerty), założyłem też własny progrockowy zespół Soundscape, gdzie jestem głównym kompozytorem i gitarzystą, Początki The Euphoria Garden datuje się na lato 2020. Jest to moja pierwsza przygoda z pisaniem, aranżowaniem, produkowaniem i zajmowaniem się niemal każdym aspektem działalności muzycznej w zaciszu swojego domu. Czyli, krótko mówiąc, byciem niezależnym artystą. Przede wszystkim jest to pasja, bez której nie wyobrażam sobie życia!” – informuje Krzysztof Siryk i dodaje:

“Teledysk został wyprodukowany również własnym sumptem przeze mnie. Mam nadzieję, że moja twórczość dostarczy pozytywnych wrażeń i dotrze do jak największej liczny odbiorców.”

Drugi singiel ukaże się na przełomie stycznia/lutego, a cała EPka w marcu.

 

Leave a Reply