ANOWA zapowiada debiutancki album! Posłuchaj utworu “Yin Yang”

“Yin Yang” to nowy singiel ANOWEJ, który jest jednocześnie zapowiedzią debiutanckiej płyty artystki. Album ukaże się 13 marca pod naszym patronatem medialnym.

Jeśli szukacie utworu z nurtu alternatywnego popu, który Was pobuja w ten zimowy, nijaki czas, to sięgnijcie po nowy singiel ANOWEJ pod tytułem „Yin Yang“. Ciekawy tekst, nośna, wpadająca w ucho melodia i lekka stylistyka, która łączy ambitny pop w stylu americany z współczesnym country.

„Dorastałam w czasach, kiedy nie było jeszcze ogólnodostępnego Internetu. Obserwowałam początki i rozkwit świata wirtualnego. Tego, jak wpływa na nasze relacje, na to, jak łatwo w nie wchodzimy i wychodzimy. “Yin Yang” to moje refleksje na temat relacji damsko-męskich w Internecie i mediach społecznościowych.” – mówi sama artystka.

fot. Joanna Targosz

Utwór wchodzi do głowy od pierwszego przesłuchania, co jest niewątpliwie zasługą świetnym muzyków sesyjnych, którzy w nim zagrali w aranżacji producentki Karo Glazer, która współpracuje z ANOWĄ przy całej płycie. Premiera albumu już 13-go marca!

Słuchaj singla “Yin Yang” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/anowayinyang

 

Leave a Reply