Piosenka o miłości prawdziwej. Agnieszka Chylińska z utworem “Drań”

Agnieszka Chylińska kontynuuje filmową historię zapoczątkowaną poprzednimi singlami. W sieci pojawił się teledysk do utworu “Drań”.

„Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić? Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym… „Drań” jest piosenką o miłości prawdziwej – o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym”.Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska powróciła po kilku latach z mocnym, osobistym albumem “Never Ending Sorry”. Płyta ukazała się 28 października.

fot. materiały prasowe

Never Ending Sorry” pokazuje szerokie możliwości artystki, zaskakując stylem i tekstami. Sama zapowiadała swój nowy projekt słowami: “W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat…na lepsze.”

 

Leave a Reply