Na Tak z zaskakującą wersją nowego singla “Możesz mnie zabić”

Możesz mnie zabić” to kolejny singiel promujący album “Trzymaj się“. Tym razem zespół Na Tak postanowił zmienić pierwotną wersję gitarową, znaną z płyty, na bardziej elektro.

Kolejny klip od zespołu Na Tak – “Możesz mnie zabić“, to kompleksowa produkcja studia Bychawka, które produkuje nie tylko muzykę, ale również klipy. Tym razem, lub może jak zawsze, to coś dla sympatycznych nihilistów od tychże.

fot. materiały promocyjne

Kiedy w najbliższej przyszłości, na horyzoncie nie jawi się nic za bardzo, prócz czterech ścian swojego zakredytowanego lokum, trzeba znaleźć sposób jak miło i tanim kosztem spędzić w nim czas. We własnym towarzystwie. Na przykład można popisać ściany.

 

To, czego najbardziej życzyłaby sobie bohaterka z tych klaustrofobicznych, animowanych czterech ścian, to móc się porządnie… wściec. Może w równoległej rzeczywistości, o której tak rozmyśla, potrafiłaby?

Na pewno niejeden/niejedna rozpozna też, że “Możesz mnie zabić” pojawiło się na czwartej płycie zespołu w wersji gitarowej. Tu jest elektro. Skąd te zmiany? Trzeba sobie urozmaicać czas, będąc zamkniętym pośród swoich czterech ścian.

Klip wspiera kampanię „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” Stowarzyszenia “NIGDY WIECEJ”.

 

Na Tak – “Trzymaj się” [RECENZJA]

Leave a Reply