“Wodospady” Dody w remiksie Gromee’go

Promocja platynowego albumu „Aquaria” trwa w najlepsze. Doda specjalnie dla swoich fanów oraz dla tych którzy kochają taneczne brzmienia, połączyła siły z Gromee.

Dzięki takiemu połączeniu powstał remiks do utworu „Wodospady”. Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek, bo jak wiemy Doda lubi zaskakiwać…

DODA – od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa i zawsze na 100%. Tworzy i kocha całym ciałem i duszą. Właśnie ukazuje się jej kolejny solowy album. Album wyjątkowy – AQUARIA.

AQUARIA – wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego.

fot. materiały prasowe

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne  brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet. Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia.

 

Leave a Reply