Lor i ich nowy singiel “Trafalgar Square”

Lor otwiera 2023 rok wnikliwą mądrością, którą powinniśmy się dzielić każdego dnia. „Trafalgar Square” to najnowszy singiel młodego zespołu.

Lor to skład czterech artystek – Pauliny Sumery, Julii Skiby, Julii Błachuty i Jagody Kudlińskiej, które tworzą najnowszy album we współpracy z braćmi SARAPATA pod banderą wytwórni Agora Muzyka.

Najnowszy utwór „Trafalgar Square” to prywatna wycieczka dziewczyn w głąb siebie. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie musiał się zatrzymać, spojrzeć do środka i przepracować rany, które nie do końca zostały uleczone – miejsca, wspomnienia, znajome twarze, za którymi tęsknimy, a które wracają jak uparty bumerang…

„Czasem daj znać, jak się masz, a kiedy świat Cię straszy, mam nadzieję, że tańczysz na nim” .

fot. Zuzanna Mazurek

Mijając kolejny raz miejsce przepełnione sentymentami, akceptujemy w końcu stan rzeczy i z ciepłem patrzymy na to co nas spotkało.

Tytułowy Trafalgar Square znajduje się w centrum brytyjskiej stolicy, z którą zespół Lor jest mocno związany. Plac jest uważany przez Brytyjczyków za serce Londynu, a jednocześnie miejsce spotkań, wydarzeń, koncertów i uroczystości, które sprawiają, że jest to miejsce tętniące życiem, ale również wspomnieniami.

Jak mówi o singlu zespół Lor: 

Życie w Londynie jest bardzo ważną i integralną częścią naszej twórczości. Z tego powodu chciałyśmy dedykować temu miastu fragment naszej duszy – piosenkę. Dorastanie wiąże się z nieustającymi zmianami – znajomych miejsc czy ludzi, z którymi przebywamy. “Trafalgar Square” łączy obie te zmiany i opowiada o tym, jak zdarza nam się wracać do różnych relacji z przeszłości, mimo że obecnie mogą nie być już aktualne. To piosenka opowiada o tym, że nie ważne co nam się przytrafiło – i tak życzę Ci dobrze… 

Trafalgar Square” jest dojrzałym spojrzeniem na życie – bez gniewu i zawiści, a z troską i szacunkiem do samego siebie.

 

Leave a Reply