Sokół w nowym singlu “Miło-miło-miłość” LXS

13 stycznia ukaże się album „ANIMA” duetu LXS – Leny Osińskiej i Steeza. Tuż przed premierą artyści prezentują nowy singiel „Miło-miło-miłość” z gościnnym udziałem Sokoła.

Lena Osińska, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar i Steez – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki rapowej stworzyli LXS, będący połączeniem ich muzycznych fascynacji. W efekcie powstał projekt, który wymyka się szufladkowaniu. Na płycie znajdzie się 12 wspólnych kompozycji Leny i Steeza, które są eksperymentalnym połączeniem popu i elektroniki, pełnym nieoczywistych brzmień. 

fot. Florida

Artyści, tuż przed premierą albumu, podzielili się jeszcze jednym singlem. W singlu „Miło-miło-miłość” gościnnie występuje Sokół, jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości na scenie muzycznej, pionier polskiego rapu, obecny na scenie od ponad dwóch dekad. Mimo sentymentalnej liryki, całość jest mocno taneczna i osadzona w muzycznych trendach. Każdy singiel to kolejny krok w świat LXS, dryfujący między wspomnieniem a teraźniejszością. Utworowi towarzyszy teledysk, w którym z wizualizacji świateł, organicznych form i kolorów wyłaniają się postaci, a wszystko osadzone w odrealnionym świecie mistycznej botaniki. 

Na płycie obok Leny usłyszymy też Tymka, Oskar83 i DZIARMĘ. “ANIMA” to wejście w świat elektronicznych brzmień, które łączą organiczne, futurystyczne i klubowe inspiracje z mistycyzmem. 

 

Leave a Reply