Najbardziej wyczekiwany hiphopowy duet. Premiera “Złotych Przebojów” Kabe i Miszela

30 grudnia ukazało się wyczekiwane wydawnictwo dwóch czołowych reprezentantów wytwórni QueQuality. „Złote Przeboje” Kabe i Miszela już na kilka dni przed premierą pokryło się złotem. Ostatnim z zapowiadających EPkę singli jest imprezowy banger „Bajlando”.

Utwory z wydawnictwa „Złote Przeboje”, nawiązują do kultowych hitów z lat ’80, ‘90 i ‘2000. Nie inaczej jest z numerem „Bajlando”. Imprezowy teledysk zrealizowała ekipa H D S C V M.

fot. materiały prasowe

Wspólna płyta Kabe i Miszela to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw hiphopowych 2022 roku. Potencjał współpracy artystów udowodnił numer „Dres”, którego teledysk od kwietnia ma ponad 30 000 000 wyświetleń, a drugi raz tyle odsłuchano go w serwisach streamingowych.

„Złote Przeboje” zapowiadały „Sheraton”, „Bon Appetit”, „RARARA” i „Pronto”. Każdy z numerów z miejsca okazał się hitem i trafiał na top karty “Na czasie”, a samo wydawnictwo na kilka dni przed premierą pokryło się złotem. Z tej okazji raperzy przygotowali dla fanów niespodziankę. Szczegóły dostępne są na profilu wytwórni: https://www.instagram.com/p/CmriKTGorkt/

EPka „Złote Przeboje” od piątku, 30 grudnia, dostępna jest w wersji fizycznej i w serwisach streamingowych.

Tracklista:
01. Sheraton
02. Bon Appétit
03. RARARA
04. Pronto
05. Do rana
06. Nieporozumienie
07. Bajlando
08. Droga krzyżowa

 

Leave a Reply