Anieli ze świątecznym utworem “Spotkajmy się”

“Spotkajmy się (Ban na sam na sam)” to nowy utwór Anieli, który powstał z myślą o świętach bożonarodzeniowych.

Piosenka „Spotkajmy się” z nieprzypadkowym podtytułem “Ban na sam na sam” jest przesłaniem, który zespół rzuca światu na ten szczególny czas w roku. W tekście Joanna Prykowska nie po raz pierwszy odwołuje się do bliskości i potrzeby spotkania z drugim człowiekiem. Muzycznie, tym razem Paweł Krawczyk udowadnia, że jest mistrzem nostalgicznych przebojów, rodem z lat 90-tych – dekady świetnie sobie znanej i czasów, do których coraz bardziej lubimy się odwoływać.

Piosence towarzyszy wyjątkowy klip, stworzony ze zdjęć nadesłanych przez fanów w ramach specjalnej akcji w social mediach.

fot. materiały prasowe

Anieli o piosence: 
To utwór stworzony tuż przed świętami, z premedytacją. Boże Narodzenie to czas zawieszenia broni, to święto bliskości, czułości i wzajemnej troski, to prztyczek w nos wymierzony samotności. Przynajmniej tak to świętowanie ja sobie wyobrażam. Ta piosenka, choć dzwoneczków w niej brak, taką magię ma w nas wyzwolić – magię, która nas odczaruje i przybliży do siebie pomimo różnicy zdań czy zasobności portfela. Bo my wszyscy tak naprawdę potrzebujemy tego samego: ciepła drugiego człowieka.

 

Leave a Reply