sanah prezentuje utwór “Wilcza zamieć” do gry “Wiedźmin 3”

Z okazji premiery nowego wydania gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna”, sanah przygotowała wyjątkową odsłonę ballady „Wilcza zamieć”.

Na zaproszenie CD PROJEKT RED i specjalnie dla społeczności zgromadzonej wokół uniwersum Wiedźmina, sanah przygotowała nową, autorską adaptację „Wilczej zamieci”, którą wykonuje jedna z bohaterek gry, Priscilla. Ballada jest jednocześnie także jednym z najważniejszych i najczęściej interpretowanych utworów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Autorką słów jest Aleksandra Motyka, natomiast muzykę skomponował Marcin Przybyłowicz.

fot. materiały prasowe

Adaptacja „Wilczej zamieci” sanah to niezwykły hołd dla fanów uniwersum WiedźminaWraz z piosenką zadebiutował także teledysk stworzony specjalnie na tę okazję. Występująca w roli głównej, zjawiskowo ucharakteryzowana sanah, zabiera w nim widza w tajemniczą i mroczną podróż. Teledysk, który miał globalną premierę 13 grudnia, podczas oficjalnego streamu przedpremierowego gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna, można już obejrzeć na oficjalnym kanale gry Wiedźmin na YouTube, jak również na oficjalnym kanale sanah oraz w serwisach cyfrowych.

 

Jedna odpowiedź do “sanah prezentuje utwór “Wilcza zamieć” do gry “Wiedźmin 3””

Leave a Reply