Natalia Szroeder coveruje Brodkę!

Do sieci trafiła nowa wersja hitu Brodki “Dancing Shoes” w wykonaniu Natalii Szroeder.

To utwór wydany w ramach akcji Kayax XX Rework, którym wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. A już 14 grudnia ukaże się album, będący zbiorem wszystkich reworków.

fot. materiały prasowe

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan, Kayah w duecie z Julią Wieniawą, zespół Muchy, Nosowska, Swiernalis czy zespół Zakopower.

Do projektu dołączyła Natalia Szroeder, która zmierzyła się z “Dancing Shoes” – hitem Brodki z wydanej w 2012 roku EP’ki “LAX”. Za produkcję tego hipnotyzującego, elektronicznego coveru odpowiada Arkadiusz, który na co dzień współpracuje m.in. z Sanah, Darią Zawiałow czy tegoroczną debiutantką Anią Leon.

Natalia Szroeder o współpracy z Kayaxem:
Choć do Kayaxowej rodziny należę od niedawna, to dzięki niezwykle ciepłej i życzliwej panującej tu atmosferze, czuję się jak w domu. Tak więc – droga muzyczna rodzino!

Dziękuję za miłość i wielką wiarę w polską muzykę. Za to, że nas uskrzydlacie i pomagacie docierać w miejsca, o których marzymy. Kayax tworzą ludzie o wielkich sercach i z wielką pasją. Obyśmy świętowali wspólnie jeszcze przez wiele, wiele dekad!

Nosowska w interpretacji utworu “Boso” zespołu Zakopower

Leave a Reply