AURA. z osobistą opowieścią w utworze “Dam Ci tylko znać”

“Dam Ci tylko znać” to kolejny singiel z płyty “Szczeliny” AURY., która ukazała się pod naszym patronatem medialnym. Do utworu powstał teledysk.

Dam Ci tylko znać” to osobista opowieść, ale jej przekaz jest bardziej uniwersalny i łagodnie ukazuje to, co w życiu najważniejsze – bliskość. Banał? nie wydaje mi się – tak pisze o piosence AURA..

fot. materiały prasowe

Dam Ci tylko znać” to wpadający w ucho utwór, który poruszy w słuchaczu najczulsza ze strun. W tej osobistej kompozycji więcej jest wysublimowanych dźwięków, rozważnie zagranych ze względu na słowo i kontekst utworu. Bo czym właściwie jest „bliskość”? To swoboda w byciu ze sobą i przy sobie.

To odłożenie na bok wszystkich mechanizmów obronnych i akceptowanie siebie takimi, jakimi jesteśmy naprawdę. To suma wszystkich dobrych i złych dni. Przychodzi do nas nie spiesznie i rozważnie. Jest jak klucz, który otwiera w relacji wszystkie drzwi i tajemnicze pokoje. Przychodzi taka chwila, kiedy patrząc na drugą osobę już wiesz, że ani zmarszczki ani siwe włosy ani żaden ślad czasu nie zmienia nic miedzy Wami.

Posłuchaj całej płyty “SZCZELINY” w serwisach streamingowych: https://linktr.ee/aura_szczeliny

 

AURA. – “Szczeliny” [RECENZJA]

 

Leave a Reply