Michał Bajor i Kayah w teledysku do utworu “No, a ja?”

“No, a ja?” to tytuł nowego albumu Michała Bajora i utworu, który artysta nagrał z Kayah.

Długo wyczekiwana przez fanów artysty nowa płyta miała swoją premierę 18 listopada. To bardzo wyjątkowe wydawnictwo, ponieważ poza piosenkami znanymi już publiczności, które znalazły się na albumie na jej wyraźne życzenie, Michał Bajor po raz pierwszy w karierze prezentuje swoje autorskie utwory. Jednym z nich jest tytułowa piosenka z płyty, którą artysta wykonuje w duecie z Kayah.

fot. materiały prasowe

– „No, a ja?”, to również w pełni moja piosenka – opowiada Michał Bajor. – W dodatku z cudowną i charyzmatyczną Kayah, która zaśpiewała ją ze mną w duecie i nagraliśmy razem teledysk. Poetycki, marzycielski, lekko zaczepny w swoich emocjach. Kayah od razu wybrała tę właśnie piosenkę do zaśpiewania w duecie.

Do piosenki powstał teledysk w nakręcony w pięknych wnętrzach jednego w warszawskich hoteli. Zobaczymy w nim zarówno autora piosenki jak i Kayah

Na płycie usłyszymy także inną wielką wokalistkę.

 I to największa niespodzianka tego albumu – przyznaje artysta. – W piosence „Trzy drzewka” zgodziła się zaśpiewać ze mną legendarna, wciąż śpiewająca jak słowik, sama Irena Santor. Wielki to zaszczyt dla mnie. Jak zawsze u Młynarskiego tekst jest o czymś i… z podtekstem. Nie chcę zdradzać, niech każdy sam odczyta intencje autora. Niestety bardzo aktualne.

 

Leave a Reply