Krzysztof Zalewski prezentuje nowy utwór “O Tobie myśl”!

“O Tobie myśl” to premierowa piosenka, która zapowiada edycję specjalną albumu “Zabawa” Krzysztofa Zalewskiego. To jeden z pięciu dodatkowych utworów, o które powiększone zostało to wydawnictwo. “Zabawa BOKS” ukaże się 30 listopada.

Oprócz pięciu nowych utworów, specjalne wydawnictwo „Zabawa BOKS” poza płytą CD będzie zawierać unikalne gadżety: przypinkę, naklejki, zapach do auta oraz pocztówkę z autografem artysty. Wszystko to zamknięte w tytułowym boksie. 

fot. materiały promocyjne

Ponieważ na Torwarze 17. grudnia hucznie kończymy trasę promującą płytę „Zabawa”, chciałem moim słuchaczom z tej okazji dać coś specjalnego. Jest jedna piosenka, którą zdarza nam się (od 2019 roku) grać na koncertach, a która nigdy dotąd nie została wydana. Wielu z Was pisało, że chcielibyście mieć ten numer w wersji studyjnej. No to jest – letni przebój, żeby odczarować szarość listopada. „O Tobie myśl” od dziś dostępna we wszystkich serwisach streamingowych, a także jako jeden z bonusów na „Zabawie BOKS”. Sprawdźcie to 🙂 – Wasz KZ

Video do piosenki stworzył Tomek Kuczma, który jest autorem oprawy graficznej zarówno do “Zabawy”, jak i “Zabawy BOKS”.

“Zabawa BOKS” to także jeden z etapów pożegnania z tym materiałem, które oficjalnie nastąpi 17 grudnia na warszawskim Torwarze podczas koncertu “Koniec Zabawy”. Będzie to pożegnanie z przytupem, dlatego wyglądajcie kolejnych niespodzianek, a przede wszystkim bądźcie tam z nami.

 

Leave a Reply