Horta na trasie z zespołem Closterkeller [FOTORELACJA]

Closterkeller jest w trakcie trasy koncertowej z okazji 30-lecia płyty “Blue”. Jako support występuje m.in. zespół Horta, który wkrótce wyda nowy singiel z Anją Ortodox. Poniżej można znaleźć naszą fotorelację z koncertu grupy w Łodzi.

Jacek Horta przemienił się w zespół HORTA (w składzie: Jacek Horta – wokal, Tomasz Jagiełowicz – klawisze, syntezatory; Łukasz Kufa – gitara, wokal; Adam Najman – perkusja; Arkady Ptak – gitara basowa, przeistaczając się także od strony muzycznej.

Tak Horta wspomina czas działań nad nowym, drugim albumem: “To był bardzo skondensowany i intensywny okres. Wrzuciłem wszystkich na głęboką wodę. W zasadzie moglibyśmy czekać i czekać, aż wszystko zostanie przygotowane i dopiero wtedy wejść do studia. Wolę dynamiczną pracę, odkrywając piękno w niepewności. Wtedy ludzie przestają się zastanawiać i można wydobyć z nich to co najlepsze. To się bez dwóch zdań udało.”

 

fot. Bartosz Kuśmierski dla Polska Płyta / Polska Muzyka

 

fot. Bartosz Kuśmierski

 

4 odpowiedzi na “Horta na trasie z zespołem Closterkeller [FOTORELACJA]”

  1. Po co taki koleś jak Horta na trasie tak wspaniałego zespołu jak Closterkeller? Czułam zażenowanie i zmęczenie jego “popisowym” występem. Zły support boli przez cały koncert. Szkoda perkusisty.

  2. Kto wybierał supporty??? Typek o wyglądzie Sławomira, tylko 15 lat po odsiadce produkuje się przy mikrofonie, a ludzie krzyczą do perkusisty Najmana, żeby się ratował, ale Najman nie słyszy, bo wali w bębny, bo ma to w kontrakcie. Potem wychodzi Znich i nikt nie rozumie o czym nadaje ten gość. Anja, ale zrąbałaś, masakra, nie darujemy ci tego..

  3. Ale dramat. Z takimi suportami do ludzi? Raz w życiu jest 30 lecie plyty Blue i taki zonk. A Closterkeller to sobie w kulki poleciał, odwalili koncert na szybko, dali jeden bis, bo się bali o życie i sobie poszli. A co mnie obchodzi, że czasu nie mieliście na więcej? To po co się Horta spóźnił o godzinę? Trzeba było go wywalić ze sceny po pierwszej piosence i dać od razu Lorien, potem Znich i byście mieli czas na zagranie całej płyty porządnie. Ludzie przyszli na wasz koncert, a wy co zrobiliście?

Leave a Reply