Winylowe wydanie płyty “A pudle” zespołu EL DUPA

“A pudle” EL DUPY w wersji winylowej można zamawiać w przedsprzedaży. Czas na zamówienia jest tylko do 21 października, a do każdej płyty przygotowano prezent. Szczegóły poniżej.

“A pudle” to debiutancki album formacji El Dupa wydany po raz pierwszy w 2000 roku i od samego początku będący bestsellerem. Pochodzą z niego takie hity, jak “Natalia w Bruklinie” i “Prohibicja”. Formacja, współtworzona przez Kazika Staszewskiego i Krzysztofa “Dr Yry” Radzimskiego, od lat nie nagrywa płyt i występuje sporadycznie, a jednak zapisała się w pamięci fanów. SP Records zapowiada reedycję winylową tej legendarnej płyty.

“A pudle” ukaże się jako podwójny album – w najwyższej jakości tłoczenia 2x180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: czarnym i fioletowym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący – płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 21 października. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty i teledyskiem “Natalia w Bruklinie”, a także kasety magnetofonowe. To nie koniec niespodzianek związanych z tą wyjątkową premierą. Po pierwsze, do każdej płyty dołączona będzie specjalna niespodzianka. Wytwórnia nie zdradza jeszcze, co to będzie, poza informacją, że to przedmiot zabawny i unikatowy. Po drugie, do pierwszego tysiąca zamówień dołączony będzie zupełnie gratis album DVD “El concerto in Duppa” – z zapisem koncertu El Duppy z roku 2010. I wreszcie, po raz pierwszy w sklepie SP Records można zamówić winyl w specjalnej wersji z voucherem świątecznym.

 

Leave a Reply