Pola Rise z pierwszym polskojęzycznym utworem “Chyba”

“Chyba” to pierwszy polskojęzyczny utwór w dorobku Poli Rise. Piosenka jest zupełnie nowym etapem w jej dotychczasowej karierze. To kontynuacja charakterystycznego stylu Poli, jednak w nowoczesnym i bardzo emocjonalnym wydaniu.

Pola Rise dała się poznać jako artystka wielowymiarowa, z własnym, rozpoznawalnym brzmieniem i charakterem. Po świetnie przyjętym debiucie ANYWHERE BUT HERE i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie TO THE BONE w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. To bez wątpienia jeden z kluczowych momentów w karierze artystki.

fot. Marta Surovy

“CHYBA” to historia o wewnętrznej walce. Rezygnacji z wyznaczonych celów pod wpływem strachu i lęku.

“Można bać się różnych rzeczy. Tych znaczących, ale też tych prozaicznych. Śmierci, choroby albo wyjścia z domu i konfrontacji ze światem. Ja boję się codziennie. Każda sekunda wypełniona jest obawami. Najbardziej chyba boję się odrzucenia i poczucia bycia niewystarczającą. Dotarłam do momentu, w którym postanowiłam przezwyciężyć strach i szczerze opowiedzieć o tym, co działo się w mojej głowie przez ostatnie miesiące.”

 

Leave a Reply