Emilia Pawłowska prezentuje klip do utworu “Rankiem”

“Rankiem” to najnowszy singiel Emilii Pawłowskiej, który promuje album artystki zatytułowany “Niebo nad jeziorem”. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk.

fot. Justyna Szczotka

“Każdego ranka budzimy się, by wypełniać nasze dlaczego? Każdego ranka konfrontujemy siebie z wciąż zmieniającym się obliczem świata i ludzi. Próbujemy przecisnąć się przez morze spraw, powinności i ciągły brak czasu. Mamy wrażanie, że jesteśmy podobni do niektórych osób i zarazem jedyni w swoim rodzaju. Wzrastająca ciekawość i stos pytań na które szukamy odpowiedzi prowadzą nas do miejsc gdzie w końcu, być może, ktoś wysłucha mojej/twojej historii. A świat?

Świat jest wciąż pełen przeciwności losu i wielu złamanych z rozpaczy serc. Lecz tutaj nie chcę rozważać o świecie, nie potrafię liczyć i niewiele rozumiem, choć chciałabym inaczej. Z wszystkiego wolę poezję a wraz z nią obfitość słów i wolność umysłu. Z wszystkiego wolę muzykę a wraz z nią świadomość przeżytych chwil gdzie zdecydowanie “nie sięga wzrok” i trudno o jakikolwiek algorytm. “Nie, nie próbuj mnie zatrzymać (…)” Drugiego życia nie dostanę, czasu nie cofnę i świata nie zmienię. Moim przewodnikiem jest wciąż wrażliwość, którą staram się zdefiniować. Tak czy inaczej bardzo polubiłam tę dziewczynę z klipu „Rankiem” i całym sercem jej kibicuję.” – Emilia Pawłowska

„Kiedy przewodzimy z miłością, dajemy siłę i troskę sobie samym i innym, co może odmienić każdą sytuację. Wiara, że miłość nie jest w stanie pokonać wszystkiego, to więzienie zbudowane z lęku, bólu i niepewności. Kiedy pracujemy nad tym by zburzyć jego mury, sięgając do dna naszego pierwotnego dobra, możemy zacząć przewodzić z miłością (…)” – Cleo Wade

“Niebo nad jeziorem” to autorski debiut Emilii Pawłowskiej, który ukazał się 28 maja 2021 roku pod naszym patronatem medialnym.

 

“Ta płyta to moje osobiste święto” – Emilia Pawłowska [WYWIAD]

Leave a Reply