bryska w przeboju “Nie tęsknie za nikim” z repertuaru Steni Kozłowskiej

bryska zaprezentowała nową wersję hitu Steni Kozłowskiej z lat 70. Do piosenki “Nie tęsknię za nikim” powstał teledysk.

Najnowszy singiel bryskiej „Nie tęsknię za nikim” to muzyczna i wizualna wycieczka w klimaty retro, oczywiście w typowym dla niej stylu.

fot. materiały promocyjne

Kariera bryskiej rozwija się w zawrotnym tempie. Debiutująca w ubiegłym roku artystka jest aktualnie 3. najpopularniejszą polską wokalistką na Spotify, a jej każda nowa premiera wprowadza ogromne zamieszanie na rynku ambitnej muzyki pop – czy to z okazji wydawania własnych utworów, remixów, piosenek do filmu czy tak jak teraz – serialu. „Nie tęsknię za nikim” to nowa, bryska wersja zapomnianego hitu Steni Kozłowskiej z lat 70. ubiegłego wieku, a także główny motyw muzyczny serialu telewizyjnego „To nie ze mną”. Ten od 16 października emitowany będzie na kanale Stopklatka.

Utworowi towarzyszy utrzymany w klimatach retro klip w reżyserii stałego współpracownika bryskiej – Alana Kępskiego, twórcy ponad pięćdziesięciu teledysków i autora filmów dokumentalnych. Elementy graficzne wykorzystane w klipie nawiązują do oprawy serialu.

Po pracowitym koncertowo i wydawniczo lecie bryska nie zwalnia tempa i przygotowuje dla swoich fanów mnóstwo niespodzianek na jesień. Szczegóły już wkrótce.

 

bryska z ponad milionem słuchaczy miesięcznie na Spotify

 

Leave a Reply