Paweł Lisek prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Pierwszy raz”

Paweł Lisek nie zwalnia tempa i wydaje kolejny utwór. Tym razem jest to singiel “Pierwszy raz”, którego premiera odbyła się 5 września.

Co prawda poprzedni utwór “Bądź kim chcesz” nadal znajduje się na listach przebojów, to artysta postanowił wypuścić kolejny singiel. Premiera piosenki “Pierwszy raz” odbyła się 5 września na wszystkich platformach oraz YouTube.

Pierwszy raz” opowiada o tęsknocie za emocjami, które doświadczył każdy z nas. Wracamy do nich czasem z uśmiechem i nostalgia, a czasem ze smutkiem i tęsknotą. Artysta dotyka w utworze uczuć takich jak pierwsze spotkanie, zachwyt, zapach czy zauroczenie. Wszystkie te momenty zdarzają się raz i nie idzie ich powtórzyć lub odtworzyć. Każde kolejne są zupełnie inne, co nie znaczy, że mniej piękne. To podróż do wyjątkowych chwil, które nosi każdy w swoim sercu.

fot. materiały prasowe

Paweł Lisek – wokalista z Nowego Tomyśla. Laureat wielu konkursów i festiwali. Zajął III miejsce na ogólnopolskim konkursie muzyki filmowej w Poznaniu. Dotarł do ścisłego finału międzynarodowego konkursu Aim 2 Fame. W konkursie udział wzięło kilka tysięcy uczestników z 42 krajów. Ostatecznie zajął 25 miejsce w Top 100 z piosenką “O niebo lepiej” Mietka Szcześniaka. Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów. Dzięki współpracy z wytwórnia Euphoria Entertaiment zostały wydane utwory – “We hope”, “Nie zatrzymasz mnie” czy “Zabierz mnie w swój piękny świat”, które przez wiele tygodni znajdowały się na ogólnopolskiej Liście Przebojów Radia Wnet i nie tylko.

*****

Tekst – Bartosz Hoppe
Muzyka – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek
Produkcja – Bartosz Hoppe, Piotr Klimek
Mix, mastering- Adrian Trepka
Wydawnictwo Euphoria Entertaiment 

Leave a Reply