Wilki zapowiadają nowy album. Znamy okładkę i listę piosenek

Wilki zapowiadają najnowszy jubileuszowy album “Wszyscy marzą o miłości”, który już niedługo będzie miał swą premierę. W tym roku zespół obchodzi 30-lecie kariery.

Wilki klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.

Album „Wszyscy marzą o miłości” powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów.

fot. okładka płyty

Teksty Roberta Gawlińskiego niosą konkretny przekaz:

„Wiedziałem jedno – miłość naprawdę pozwala przetrwać najgorszy czas i czułem, że teksty, które napiszę, muszą nieść nadzieję, opowiadać o uczuciach, o bliskości, chciałem pisać sercem. Dlatego „wszyscy marzą o miłości… reszta nie znaczy nic” – to najważniejszy przekaz tej płyty” – Robert Gawliński

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory jak np. „Liczysz się tylko ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego.

Lista utworów:

  1. Ty jak nikt
  2. Ćma
  3. Liczysz się tylko ty
  4. Wszyscy marzą o miłości
  5. Noc i mrok
  6. Nie czuję tego
  7. Widzę cię wszędzie
  8. Podzielony świat
  9. Duchy
  10. Zawsze twój, zawsze moja

 

Leave a Reply