Maya Krav prezentuje klip do utworu “VIGZA”! [PREMIERA]

9 września to oficjalna data premiery teledysku o tematyce LGBT do energetycznego singla “VIGZA”. Data premiery utworu Mayi Krav nie jest przypadkowa, bo odbywa się w miesiącu marszów równości.

Klip do singla “VIGZA” nie jest zwykłym tłem do lecącej w tle muzyki. Od momentu tworzenia pomysłu na teledysk stawialiśmy na tematykę LGBT, ponieważ Maya całym sercem jest z tą społecznością. Tym samym chciała pokazać, że “love is love”, a mijając przechodzących obok nas ludzi, nie mamy pojęcia o tym, kto jest nieheteronormatywny. Stąd przyszła idea namalowania różnych flag LGBT na rękach aktorek. Tutaj stawiliśmy na pokazanie pewnej historii, a muzyka odgrywa rolę przenoszenia do innego świata.

fot. Aleksander Kozubowski

Data premiery również jest nieprzypadkowa (9 września). Teledysk ma ukazać się w miesiącu marszów równości, więc tym samym Maya dedykuje go każdej tęczowej osobie. Warto wspomnieć, że wszystkie osoby występujące w teledysku należą do tej społeczności.

Co ciekawe, pomysł na klip powstał w momencie, gdy jego twórczyni zamknęła oczy i uruchomiła wyobraźnie w trakcie słuchania “VIGZY”, po czym zapisała to, co widziała. Potem cała machina twórców ruszyła w drogę zorganizowania nagrywań.

*****

Maya Krav – brokatowa producentka muzyki elektronicznej oraz zwyciężczyni programu muzycznego Stage4YOU, która zadebiutowała singlem “Deep&High” w grudniu 2020. Na co dzień zajmuje się komponowaniem, jak iremiksowaniem – jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky, został doceniony przez samą autorkę oryginału. Maya to brokatowa solistka właśnie promuje teledysk do swojego energetycznego singiel “VIGZA“!

Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah, zagrać na Juwenaliach w niemal całej Polsce, a także na FEST Festivalu. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest imprezowym SHOW!

 

Leave a Reply