Kasia Marona prezentuje energetyczny utwór “W zapętleniu”!

“W zapętleniu” to kolejny nowy utwór Kasi Marony, do którego powstał teledysk. Współkompozytorem premierowego singla jest ceniony muzyk i producent – Piotr Siejka.

fot. materiały prasowe

Po ciepło przyjętym singlu „Ten świat” Kasia Marona nie spoczywa na laurach i powraca z kolejną nowością. Właśnie swoją premierę miał singiel „W zapętleniu”. Tekst utworu, za który odpowiada Artystka, jest w przekazie pewnego rodzaju Desideratą XXI wieku.

Obok Kasi, współkompozytorem singla jest wybitny producent muzyczny – Piotr Siejka (autor takich hitów jak: „Na kolana” i „Potrafię kochać” Kasi Cerekwickiej, „Jak najdalej” Edyty Górniak”, „Piątek” czy „Ostatni most” Lanberry).

“Pogoń za sukcesem daje tylko i wyłącznie złudne poczucie szczęścia. Każdego dnia pochłaniają nas setki różnych spraw. Chcemy zawsze być na czas, wszystko robić perfekcyjnie, spełniać oczekiwania innych i wreszcie sprostać swoim wewnętrznym ambicjom. To droga, która nie ma końca. Ślepy zaułek. To właśnie tytułowe „zapętlenie”. Kiedy znajdujemy wreszcie chwilę spokoju do namysłu, w głowie pojawia się refleksja: czy moim celem w życiu jest pędzić bez tchu i walczyć do upadłego? Może już teraz warto poszukać równowagi, dbać o piękne chwile w relacji z drugim człowiekiem i tworzyć wspomnienia, bo nic nas bardziej nie uskrzydla niż miłość i szczęście” – mówi o singlu Kasia.

“Kasia Marona to bardzo ambitna i niezwykle świadoma wokalistka, która w pełni angażuje się w proces powstawania piosenki, dbając o to, aby każdy szczegół był dopracowany na jak najwyższym poziomie. Kasia jest bardzo kreatywna i posiada znakomity warsztat wokalny” – mówi Piotr Siejka o współpracy z Kasią.

*****

KASIA MARONA – obdarzona wyjątkową, charakterystyczną barwą głosu wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. W rodzinnym domu Kasi muzyka rozbrzmiewała od zawsze, nic więc dziwnego, że śpiewa od kiedy tylko pamięta. Jej ogromny talent i unikalny głos były wielokrotnie doceniane i nagradzane przez tuzy polskiej muzyki, m.in. Adama Sztabę, Elżbietę Zapendowską, Grażynę Łobaszewską, Mieczysława Szcześniaka, Annę Serafińską, Aleksandra Maliszewskiego, Magdalenę Ptaszyńską, Agnieszkę Hekiert czy Ewę Urygę. Piosenki, które tworzy nie przechodzą bez echa, goszcząc z powodzeniem na antenach stacji radiowych i podbijając serca coraz to nowych słuchaczy.

Pierwsze kroki na dużych scenach stawiała już jako 11-letnia dziewczynka, startując w całej gamie festiwali piosenki – począwszy od tych regionalnych poprzez ogólnopolskie i międzynarodowe – wiele z nich wygrywając.

Do najważniejszych festiwalowych osiągnięć Kasi Marony należy zaliczyć:
– „Złoty Aplauz” na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie,
I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Piosenkarzy we Wrocławiu (nagroda przyznana przez Elżbietę Zapendowską – przewodniczącą jury),
– Grand Prix oraz „Złoty Mikrofon” w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Radia i Telewizji JARD w Białymstoku czy
– Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych DEBIUTY w Lublinie (nagroda przyznana przez Grażynę Łobaszewską – przewodniczącą jury).

W 2014 wokalistka wystąpiła w programie „Mam Talent“, gdzie wyśpiewała ćwierćfinał, zdobyła 3x „tak”, a Agnieszka Chylińska okrzyknęła jej występ „brawurowym” i „rasowym”. Kasia otrzymała również tytuł „Best Voice of Warsaw” stając w szranki ze świetnymi wokalistami w konkursie organizowanym przez warszawski Hard Rock Café.

W 2018 roku artystka wzięła udział w 1. edycji programu: „Śpiewajmy razem. All together now” organizowanym przez Telewizję Polsat, a jej występ zebrał wiele pochlebnych opinii zarówno od jurorów jak i widzów.

Kasia idzie przez „Ten Świat” z muzyką na ramieniu. Po przesłuchaniu jej piosenek, słuchacz chce „Więcej”. Barwą głosu i temperamentem rozgrzewa tak, że nawet w zimie nie jest „Zimno”. Nie wiem, jak Wy, ale ja „Dobrze wiem”, że tej muzyki można bez końca słuchać „W Zapętleniu”.

Słuchaj singla “W zapętleniu” w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/kasiamaronawzapetleniu

 

Leave a Reply