Loka powraca z nowym utworem “Na czas”

Zespół Loka zadebiutował w 2012 roku. Hitem “Prawdziwe powietrze” wdarł się na listy przebojów. Teraz grupa powróciła z nowym utworem zatytułowanym “Na czas”.

W kolejnych latach zespół wydawał następne niezapomniane utwory, takie jak: “Widziałem Ciebie”, “Oczy miasta”, “D.N.A.”, “Na przekór”, “Tańczę sam” czy “Atom miłości”.

fot. materiały prasowe

Zespół był wielokrotnie nagradzany i doceniany podczas największych festiwali i wydarzeń muzycznych w Polsce takich jak: Top Trendy, Festiwal w Opolu, Eska Music Awards, Top of The Top Festiwal, a także na Letniej Scenie Eski czy też Wakacyjnej Trasie Dwójki. W tym roku obchodzą swoje 10-lecie. Wejście w kolejną dekadę zwiastuje odświeżony wizerunek członków zespołu, skupienie siły twórczej nie tylko na radio i telewizji, a przede wszystkim w mediach społecznościowych i Internecie.

Rok 2022 to dla zespołu czas nowości oraz premier. Ich najnowszy singiel “Na czas” to energetyczny utwór, zainspirowany letnim brzmieniem w rytmie reggeaton, który rozbuja nie jedną imprezę. Każdy, kto usłyszy ten numer – od razu zapamięta jego refren.

Singiel “Na czas” jest także wstępem do nowego albumu zespołu, który ujrzy światło dzienne w 2023 roku. Najnowsza twórczość Loki przepełniona będzie emocjami, miłością, pozytywną energią, radością oraz brzmieniem, w jakim jeszcze ich nikt nie słyszał.

 

Jedna odpowiedź do “Loka powraca z nowym utworem “Na czas””

Leave a Reply