Wiktor Dyduła z urodzinowym utworem “Ćwierć wieku”

Wiktor Dyduła zaprezentował premierowy utwór “Ćwierć wieku”, w którym dzieli się refleksjami na temat swojego dalszego życia.

Wiktor Dyduła od początku muzycznej kariery konsekwentnie i systematycznie raczy swoich słuchaczy kolejnymi autorskimi utworami, do których napisania najczęściej inspirują go własne doświadczenia. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem artystę do stworzenia najnowszego singla „Ćwierć wieku” popchnęły… jego własne urodziny.

fot. materiały prasowe

Piosenka jest o takim momencie w życiu między 25 a 30 rokiem życia. Wyczytałem, że jest to zbadany problem – taki kryzys ćwierćwiecza, kiedy młodzi ludzie nie do końca wiedzą co chcą robić w życiu. Wiele się u nich dzieje, wiele się zmienia i to jest dla nich bardzo stresujący okres, a co za tym idzie – mogą popaść w kryzys. Ja też miałem podobne uczucia z tym związane, dlatego napisałem tę piosenkę – powiedział Wiktor.

Do najnowszego utworu powstał teledysk, w którym wokalista łączy ze sobą nawiązania do dzieciństwa z wielkomiejską presją dorosłego życia. Klip jest już dostępny w serwisie YouTube, a utworu można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

To gorący czas dla Wiktora Dyduły. Muzyk stanął do rywalizacji  o Bursztynowego Słowika. W trakcie energetycznego występu, który porwał zgromadzoną publiczność, Wiktor nie krył wzruszenia. Niespełna rok temu grał na trójmiejskich ulicach, a dziś spełnił swoje marzenie debiutując na legendarnej scenie Opery Leśnej w Sopocie.

 

Wiktor Dyduła prezentuje nowy utwór “Złości Miłości”

Leave a Reply