“Podzielony świat” według zespołu Wilki

“Podzielony świat” to nowy utwór zespołu Wilki, który zwiastuje ich kolejny album. Premiera płyty przewidziana jest na jesień tego roku.

Podziały rasowe, narodowościowe, religijne, ze względu na poglądy polityczne, orientację, wygląd, status społeczny… Inność przeraża, sprawia, że powstają mury. To wszystko męczy… Ludzie są przede wszystkim ludźmi i żadna kategoryzacja nie powinna mieć miejsca, nie ma sensu i znaczenia. Jedynie wspólnie możemy zniszczyć sztuczne bariery i być naprawdę wolni.

Na muzykę zawsze można liczyć, zawsze zabierze głos w ważnej sprawie. Tym razem głos w sprawie wolności zabiera młode pokolenie, albowiem autorem i wykonawcą najnowszego singla Wilków pt.: “Podzielony świat” jest Beniamin Gawliński.

fot. materiały prasowe

To piosenka o tym, że zamiast tworzyć coś razem, być ze sobą bliżej, jesteśmy podzieleni. Piętnujemy inność. Oceniamy po wyglądzie. Powinniśmy zobaczyć drugiego człowieka przez pryzmat tego jaki jest, a nie co posiada. Zasiąść wspólnie do stołu i zacząć rozmawiać. Wystarczy dać sobie i innym trochę wolności i może być pięknie…” – tak o utworze opowiada Beniamin Gawliński. 

Wilki nie zaskoczą nikogo słabszym numerem, klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku. 

Singiel zapowiada nowy jubileuszowy album zespołu pt.: “Wszyscy marzą o miłości”, którego premiera jest przewidziana na jesień 2022 nakładem wytwórni Agora Muzyka.

 

 

Nowy singiel i teledysk zespołu Wilki “Liczysz się tylko Ty”

Leave a Reply