Paweł Jabłoński z przebojem na lato. Posłuchaj utworu “Wakacyjny sen”

Paweł Jabłoński zaprezentował letni przebój zatytułowany „Wakacyjny sen”. Utwór jest zapowiedzią nadchodzącego albumu artysty.

Piosenka opowiada historię, w której dwoje młodych ludzi zakochuje się w sobie, podczas pewnego, letniego wieczoru. Nic o sobie nie wiedząc, oddają się chwili i pożądaniu… chwili, która mija szybko i bezpowrotnie, niczym sen. A może w rzeczywistości to był tylko sen?

“Utwór można odbierać nie tylko na jeden ,,prosty’’ sposób. Za to muzycznie szybko i przyjemnie wpada w ucho, więc mam nadzieję, że zostanie z Wami na dłużej” – jak informuje wokalista.

Paweł Jabłoński to młody wokalista pochodzący z Tokarni koło Kielc, autor tekstów i melodii wokalnych do własnych piosenek. Od przeszło dziesięciu lat związany z muzyką, a z piosenką autorską od lat siedmiu.

fot. materiały prasowe

Ze swoim zespołem Miasto Nocą zdobył, m.in. dwie statuetki Scyzoryków i wystąpił na 50 Dymarkach Świętokrzyskich przed samą Marylą Rodowicz. Zasilał duet Orawiecki & Jabłoński i trio Klinika Melanżu. Z tych trzech projektów powstało dziesięć piosenek.

Teledysk do parodii „Wonderland” C-Boola wydany ze składem Klinika Melanżu pod tytułem „Melanż ten” został wyświetlony w serwisie YouTube 150 tysięcy razy. Na życzenie trzecioligowego klubu piłkarskiego Lechia Sędziszów Małopolski razem ze swoim producentem Erivą stworzył hymn grany na wszystkich meczach domowych klubu od 2018 roku.

W kwietniu 2020 ukazał się jego debiutancki album EP „Tobą”, na której znalazły się 3 utwory. W Radiu REKORD singiel ,,POWIEDZ” dotarł do pierwszego miejsca na liście przebojów i utrzymał się 2 tygodnie na jej szczycie.

W roku ubiegłym wokalista musiał zwolnić z powodu choroby nowotworowej, ale mimo to wydał remiks piosenki „Powiedz”. Latem pojawił się natomiast singiel „Razem pod wiatr” z uroczym teledyskiem, utwór dedykowany przede wszystkim jego żonie, ponieważ Paweł obawiał się, że to może być jego pożegnalna piosenka. Na szczęście stało się inaczej, ale Paweł dalej walczy o zdrowie.

Na ostatnie Święta Bożego Narodzenia Pawłowi udało się spełnić jedno ze swych marzeń – wydał pastorałkę “Nadejdzie Boże Narodzenie”, która – jak mówi – wyjątkowo mu się podoba.  Łącznie ma na swoim koncie sześć propozycji utrzymanych w gatunku pop i dwa klubowe remiksy tychże numerów. Aktualnie Paweł koncentruje się na karierze solowej, współpracując z kilkoma producentami. A teraz czas na „Wakacyjny sen”!

*****

Słuchaj singla ,,Wakacyjny Sen’’ w serwisach streamingowych: https://mugo.lnk.to/WakacyjnySen

 

fot. okładka singla

Jedna odpowiedź do “Paweł Jabłoński z przebojem na lato. Posłuchaj utworu “Wakacyjny sen””

Leave a Reply