Metronome Festival startuje już teraz! Największy festiwal w Pradze (23 – 25.06.2022)

Metronome Festival to muzyczne święto, które odbywa się w Pradze na terenie Výstaviště (Centrum Wystawiennicze). Oferuje występy najsłynniejszych gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej w połączeniu z najlepszymi przedstawicielami sceny czeskiej. Hitem tego sezonu będzie koncert Nicka Cave’a.

Zarówno wykonawcy czescy, jak i światowi, w ramach swoich występów, często będą brać udział w unikatowych projektach przygotowanych specjalnie na ten festiwal. Oprócz dobrej muzyki, organizatorzy festiwalu przygotowują również wiele programów towarzyszących w fantastycznej atmosferze letniej Pragi.

fot. materiały promocyjne

Festiwal Metronome jest jednym z tych, które oszałamiają mnogością atrakcji i rzucają wyzwanie najtwardszym zawodnikom koncertami do białego rana. Tempo wydarzeń jest niespieszne, wykonawców godnych uwagi ledwie kilku dziennie, ale za to – o czym świadczy tegoroczny program – ilość przechodzi w jakość.

Ostatnie bilety kupisz tutaj: https://metronome.cz/en/#tickets

Po trzyletniej przerwie Metronome Prague powraca na festiwalową mapę świata! 50 artystów, 8 scen, 3 prezentacje filmowe, instalacje artystyczne, ulica festiwalowa, strefa gastronomiczna i szczególnie urozmaicony program pozamuzyczny to atrakcje tegorocznej edycji.

 

W dniach 22-25 czerwca goście na Showground przeżyją prawdziwie topowe wydarzenie kulturalne. Wydarzenie oferuje program na najwyższym poziomie z nazwiskami z całego świata takich jak Nick Cave i The Bad Seeds, Beck i Underworld. Poza tym program Metronome Prague kusi komfortowymi warunkami dla każdego odwiedzającego. Właściwie o to organizatorzy zabiegali od samego początku i warunki festiwalowe poprawiały się każdego roku.

 

„Z niecierpliwością czekamy na wszystkich wykonawców, publiczność ze wszystkich  stron świata. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Będziemy cieszyć się długo przygotowanym Metronom Praga 2022 razem już za kilka dni. Zachęcamy wszystkich posiadaczy biletów, czy kupili bilety w 2019 roku, czy nadal planują je kupić na stronie Metronome, aby sprawdzić wszystkie bilety, aby upewnić się, że są ważne i opatrzone datą na ten rok. Wysłaliśmy je do wszystkich, którzy mieli bilety przełożone z minionych lat. Jeśli nie masz pewności, czy masz odpowiednie bilety, napisz do nas na info@metronomefestival.cz . Do zobaczenia” – powiedział David Gaydečka

 

 

Leave a Reply