Skorup zapowiada „Bocianie gniazda EP”. Klip z Abradabem już w sieci

Singiel “Bocianie gniazda” Skorupa powstał w kooperacji z duetem producenckim Jazz Gang Beatz. W utworze gościnnie pojawił się Abradab.

Najnowszy krążek Skorupa powstał w efekcie spontanicznie podjętej współpracy rapera z duetem producenckim Jazz Gang Beatz. Tworzenie materiału zbiegło się w czasie z wydarzeniami wojennymi w Ukrainie, czego muzycy nie chcieli przemilczeć. Wspólnie uznali, że dochód z pre-orderu EP-ki przeznaczą na pomoc naszym wschodnim sąsiadom.

fot. materiały prasowe

Z Maćkiem Mazurkiem z Jazz Gang Beatz spotkaliśmy się przy okazji koncertu, promującego mój poprzedni krążek − „Naturalnego satelitę” − który graliśmy razem z Młodym. Maciek zaoferował, że gdybym szukał saksofonisty, to jest chętny pograć. Ponadto tworzy też beaty wspólnie z Łukaszem Ciesiołkiewiczem, który gra również na wibrafonie. Po pewnym czasie Maciek podesłał szkic utworu, który bardzo mi się spodobał i tak powstał utwór „Ma bęc”, a chwilę później pomysł na całą EP-kę − tak początek współpracy z duetem Jazz Gang Beatz wspomina Skorup.

 

Leave a Reply