Fokus wprowadza w świat kryptowalut. Klip do „ATH” w sieci!

Kilka miesięcy po premierze krążka „Arogant” Fokusa, ukazał się drugi po tytułowym, promujący go singiel. W numerze „ATH” artysta ujawnia szerzej swoje zainteresowania światem cyfrowych walut.

Teledysk wyprodukowała grupa Przedmarańcza, natomiast za warstwę muzyczną odpowiada sam Fokus. EP-ka „Arogant” ukazała się 31 grudnia 2021. To trzeci, po „Alfie i Omedze” i „Prewersjach”, solowy materiał artysty. Na krążku znalazło się sześć w pełni autorskich utworów Fokusa.

Pierwszym singlem zwiastującym minialbum był tytułowy „Arogant”. Na drugi numer promujący EP-kę wytypowany został natomiast numer „ATH”. Wyreżyserowany przez Aleksandra „Koprucha” Kozłowskiego wideoklip towarzyszący singlowi stworzony został techniką animacji 3D. Teledysk powstał we współpracy z Geco.one.

fot. Tomasz Bohm / Wojciech Alszer

Krążek „Arogant EP” dostępny jest zarówno w wersji solowej, jak i w formie „Trylogii” w zestawie z dwiema poprzednimi solówkami Fokusa po reedycji. Artysta swoim „Arogantem” podsumowuje pewien etap, jednocześnie informując, że niewykluczone, iż jest to jego ostatnie solowe wydawnictwo. Utwory na minialbumie utrzymane są w stylistyce takich gatunków, jak: hip-hop, bass house czy EDM trap.

 

Leave a Reply