Przeżyjmy to jeszcze raz. Fryderyki 2022 [FOTORELACJA]

29 kwietnia 2022 odbyła się 28. edycja Fryderyk Festiwal, podczas której wręczono nagrody w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej. Uświetnieniem gali były występy wielu popularnych artystów. Prezentujemy naszą fotorelację z tego wydarzenia.

Triumfatorkami 28. edycji Fryderyk Festiwal były Daria Zawiałow, nagrodzona trzema statuetkami, i Kaśka Sochacka, z dwiema nagrodami na koncie. Trzy Fryderyki trafiły do Bartka „Fisza” Waglewskiego, a dwa do Ralpha Kaminskiego. Uroczysta Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, wieńcząca Fryderyk Festiwal 2022, odbyła się w stolicy Pomorza Zachodniego, w szczecińskiej Netto Arenie.

fot. Adrian Kaczmarek

 

Na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy Darię Zawiałow, Kaśkę Sochacką, Rosalie i Króla, Natalię Szroeder w duecie z Vitem Bambino, zespół Anieli i Katarzynę Nosowską, Brodkę i Tymka, Mery Spolsky, Kwiat Jabłoni, Muchy, grupę Dezerter, Szczyla i Piotra Roguckiego, Organka z WaluśKraksaKryzys, a także Mroza, Ralpha Kaminskiego i szczecińską jazzową formację Sylwestera Ostrowskiego.

 

fot. Adrian Kaczmarek

Poznaliśmy laureatów Fryderyków 2022!

Leave a Reply