Patrycja Markowska i Dawid Karpiuk w utworze “Na zakończenie dnia”. Specjalna akcja

“Na zakończenie dnia”  to najnowszy singiel Patrycji Markowskiej, w którym gościnnie pojawił się Dawid Karpiuk z zespołu Dziwna Wiosna.

„Na zakończenie dnia wierzę wciąż, że idę w dobrą stronę…” – to słowa refrenu utworu „Na zakończenie dnia”, który promuje nowy album Patrycji Markowskiej, nabrały szczególnego sensu w obliczu wydarzeń za naszą wschodnią granicą. Do pracy nad utworem Patrycja, zaprosiła wokalistę grupy Dziwna Wiosna – Dawida Karpiuka.

Wierząc, że muzyka w tym trudnym czasie może też służyć – Patrycja i Dawid zdecydowali się powiązanie premiery z działaniem na rzecz potrzebujących. I tak premierze klipu towarzyszy akcja SERCA DLA SERC. Jaka jest jej idea? Muzycy proszą o przekazanie pieniądze na zakup leków dla ukraińskich szpitali oferując temu, kto przekaże największą sumę  – premierowy, najmniejszy – choć wielki sercem, koncert świata. Oprócz występu Patrycja i Dawid wyślą nagranie video z imiennym podziękowaniem za wsparcie akcji do 10 wybranych osób z listy wpłacających.

Za nami tygodnie okrutnej wojny u naszych braci na Ukrainie. Wszyscy masowo pomagamy. I jest to precedens na skalę światową. Pomagamy kobietom i dzieciom, osobom starszym. Otwieramy dla nich domy i nasze serca” – mówi Patrycja Markowska – Chcę razem z Wami zrobić coś jeszcze dobrego! 

Artystka przy wsparciu fundacji „SIE POMAGA” organizuje zbiórkę pieniędzy.

Kwota 100 000 złotych przeznaczona zostanie w całości na zakup leków kardiologicznych dla ukraińskich szpitali. Następnie prof. Maciej Banach, wybitny polski kardiolog, który współpracuje z Narodowym Instytutem Kardiologii w Kijowie (Strazhesko Institute of Cardiology), pomoże odpowiednie leki zakupić i przetransportować je do Ukrainy.

Link do aukcji: https://www.siepomaga.pl/patrycjamarkowska 

Wpłacajcie proszę. Do osoby, która wpłaci najwięcej przyjadę razem z Dawidem Karpiukiem z zespołu Dziwna Wiosna i razem wykonamy u niej nasz najnowszy singiel “Na zakończenie dnia”. To nasza premiera. Oddamy Wam nasze serca i wszystko co w nas gra. Zagramy dla Was utwór po raz pierwszy. W Waszym domu, na Waszym podwórku, dla babci, dziewczyny lub taty. Jak tylko zapragniecie” – apeluje Patrycja Markowska.

 

Leave a Reply