sanah i Artur Rojek w utworze “Tęsknię sobie”. Kolejna odsłona “Uczty”

„Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Tak o nowej płycie mówi sanah. Jej trzy nowe propozycje znalazły się na szczycie karty Na Czasie Youtube. Kolejną odsłoną albumu wokalistki jest utwór “Tęsknię sobie” nagrany wspólnie z Arturem Rojkiem.

“Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!” – sanah

Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole, ludzie mogą się zjednoczyć „Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Album składać się na niego będzie 11 piosenek, które piosenkarka zaśpiewała w duetach ze znakomitościami polskiej sceny muzycznej.

fot. materiały prasowe

„Tęsknię sobie” to czwarta piosenka z albumu, którego premiera zaplanowana jest na 15.04. Wcześniej sanah ujawniła utwory:

„Czesława” – nagrany z Natalią Grosiak (Mikromusic) to swego rodzaju hołd dla wielkiej postaci polskiej piosenki, zainspirowany po części również kultowym filmem Jean-Pierre’a Jeunet’a „Amelia” z 2001 roku.
„Szary świat” z zespołem Kwiat Jabłoni, który jest dla nas wszystkich jasnym promykiem światła w czasach spowitych mrokiem niedalekiej wojny.
„Mamo tyś płakała”, który sanah wykonuje z Igorem Herbutem. Cały dochód z tej piosenki przekazany zostanie Stowarzyszeniu Siemacha – organizacji, która zaangażowana jest w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, a w szczególności dzieciom.

https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/2022/02/23/uczta-u-sanah-czyli-nowa-trasa-koncertowa-wokalistki/

 

 

Leave a Reply