Klamka z nowym singlem “Dopadnę Cię wiosną”. Zapowiedź albumu!

“Dopadnę Cię wiosną” to pierwszy singiel promujący nowy album projektu Klamka, który ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

“Dopadnę Cię wiosną” to energetyczna, świeża i radosna propozycja muzyczną z nową wiosenną nadzieją. W dzisiejszych czasach wszyscy potrzebujemy wytchnienia i ładunku energetycznego, który pozwoli nam każdego dnia normalnie funkcjonować. Nowy utwór Klamki ma właściwości przywracające harmonię w naszym życiu. Premiera – 21 marca. Cały album ukaże się 23 czerwca. Były to urodziny dziadka Władka Klamki, którego pamięci dedykowana jest płyta.

fot. materiały promocyjne

Klamka ma póki co na koncie album “Tribute to Chris Cornell”.

 

Nowa płyta będzie w całości w języku polskim i znajdą się na niej utwory autorskie. Album został nagrany w stylistyce inspiracji latami 70′ i vintage. Teksty na płytę napisała Marta Sawicka, kilka tekstów jest autorstwa wokalistki. Muzyka należy do Klamki. Za aranżację i produkcję odpowiada Dawid Broszczakowski.

Płyta była nagrywana z członkami koncertowego składu Klamki, czyli Antoni Kuzak – saksofony, Patryk Bizukojć – gitara basowa, Piotr Mędrzak – gitary, Dawid Broszczakowski – instrumenty klawiszowe, elektronika, trąbka, perkusja.

*****

Tekst: Marta Gzowska-Sawicka
Muzyka: Klamka i Dawid Broszczakowski
Produkcja i aranżacja: Dawid Broszczakowski
Realizacja i mix: Red House Studio Piotr Mędrzak
Mastering: Fluid Mastering UK

Więcej o Klamce znajdziesz na stronie: http://klamkamusic.com/

 

Klamka – “Tribute to Chris Cornell” [RECENZJA]

Jedna odpowiedź do “Klamka z nowym singlem “Dopadnę Cię wiosną”. Zapowiedź albumu!”

Leave a Reply