Sara James z nowym singlem „Nie jest za późno”

“Nie jest za późno” to kolejny premierowy utwór Sary James.

Miniony rok okazał się przełomowy dla młodziutkiej Sary James, która po sukcesie w finale Eurowizji Junior na stałe zagościła w pierwszej lidze polskich artystów i zaskarbiła sobie sympatię milionów słuchaczy. Debiutancki singiel Sary zatytułowany „Somebody” od miesięcy usłyszeć można we wszystkich wiodących stacjach radiowych, ale dla wokalistki to wcale nie powód by osiadać na laurach. Sara właśnie zaserwowała swoim fanom kolejny utwór, „Nie jest za późno”.

fot. materiały prasowe

Nowy singiel różni się nieco od poprzedniego, ale jedno pozostaje bez zmian – Sara znów demonstruje wysoki poziom wokalny i kontynuuje pozytywny przekaz skierowany do swoich słuchaczy. „Nie Jest Za Późno” to optymistyczna opowieść o tym, że nawet doświadczając gorszych chwil nie należy się zniechęcać, a wręcz przeciwnie – z determinacją i wiarą w siebie wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to co najlepsze jeszcze przed nami.

Do najnowszego utworu Sary powstał także teledysk, w którym wokalistce towarzyszą jej bliskie przyjaciółki. Jak twierdzi Sara, obecność rodziny i przyjaciół to dla niej największy motywator do ciężkiej pracy i dalszego rozwoju, dlatego towarzystwo przyjaciółek na planie było dla niej niezwykłą wartością dodaną.

 

Leave a Reply