Almira prezentuje nowy singiel “Z każdym oddechem”

„Z każdym oddechem” to nowa propozycja Almiry. Singiel zapowiada EPkę, której premiera odbędzie się w maju tego roku. Do piosenki powstał teledysk.

„Z każdym oddechem” to ballada o tęsknocie. Szczery tekst, spokojny głos Almiry i poruszające harmonie, zagrane przez kwartet smyczkowy, tworzą senny, filmowy klimat. Utwór dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Premierze towarzyszy teledysk.

„Z każdym oddechem” to drugi singiel zapowiadający nadchodzącą EPkę Almiry. Album „Odwilż” ukaże się wiosną tego roku. Znajdzie się na nim sześć kompozycji, stworzonych i wyprodukowanych przez artystkę.

fot. materiały prasowe

 

Almira to wokalistka, pianistka i producentka. Absolwentka Wydziału Jazzu w Katowicach. Muzyka towarzyszy jej od zawsze. Przez ostatnie lata pracowała głównie jako trenerka wokalna, dbając o głosy gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Matą, Smolastym, Muńkiem Staszczykiem i Margaret. Teraz postanowiła napisać nowy rozdział w swojej karierze muzycznej, dzieląc się ze światem tym, co tworzyła w ukryciu.

Singiel “Z każdym oddechem” dostępny w serwisach streamingowych: https://ffm.to/AlmiraOddechemString

 

 

fot. materiały prasowe

 

6 odpowiedzi na “Almira prezentuje nowy singiel “Z każdym oddechem””

  1. Przepiękne utwory, wspaniałą młoda artystka przepełniona duchowością i dojrzałością muzyczna. Muzyka i słowa nie pozostają bez znaczenia i zapadają głęboko w serca….Biały kruk na Polskiej scenie muzycznej, gratulacje!

  2. Dla mnie najlepszy i najciekawszy obecnie głos w Polsce. Absolutnie niesamowite doznania, za każdym razem kiedy slucham.

  3. Najlepsza polska wokalistka jaką słyszałam od lat! Dziewczyna ma ogromny talent muzyczny i zasługuje na szeroki odbiór. W jej utworach da się odczuć autentyczność jakiej teraz brakuje u wielu popularnych artystów. Czuję, że EPka będzie dużym sukcesem! Nie mogę się doczekać 😍

Leave a Reply