Misia Furtak gościnnie w utworze “anioły” Jana-rapowanie

“anioły” to nowy singiel Jana-rapowanie, który znalazł się na jego nowej płycie. W utworze możemy usłyszeć Misię Furtak.

“To zdecydowanie jeden z najważniejszych i najbardziej osobistych utworów na płycie. Napisałem go z myślą o moim bracie, ale starałem się by był to jak najbardziej uniwersalny numer. Chciałbym, żebyście słyszeli w nim głos kogoś, kogo chcielibyście mieć blisko, a z różnych względów nie możecie. Anioły mają dodać otuchy i przyfrunąć, gdy będziecie czuć się samotni. Wielkie ukłony dla Misi Furtak za hipnotyzujacy refren tej historii🌷 KIZE piona, piękny klimat! Głównym bohaterem klipu jest Ali. O jego historii(między innymi) możecie przeczytać w książce Filipa Skrońca pod tytułem „Nie róbcie mu krzywdy”. Poświęćcie temu chwilę. Dzięki za wszystko, trzymajcie się!”Jan-rapowanie

fot. okładka płyty

Niemal dokładnie dwa lata po premierze “Uśmiechu”, Jan-rapowanie powraca kolejnym albumem pt. “Bufor”. Ta dwuletnia różnica jawi się nie tylko jako naturalna przerwa między kolejnymi wydawnictwami artysty, ale również jako pomost między “czasem przed” a “czasem po”, który każdy z nas przeżył inaczej. Bo rok 2020 a rok 2022 to niemal osobne światy, na które wpływ miały wydarzenia dziejące się poza naszymi możliwościami kontroli, ale także te całkowicie sterowalne, życiowe, bliskie. “Bufor” jest płytą o odnajdywaniu się w tej nowej rzeczywistości i przechowywaniu wspomnień pomiędzy etapami. “Bufor” to album o podróży. Rezerwujcie ją już teraz.

 

Leave a Reply