Jola Tubielewicz z debiutanckim albumem!

18 lutego ukazał się debiutancki album Joli Tubielewicz. Płyta zawiera 10 utworów w rockowym, kobiecym wydaniu. Za kompozycję niemal wszystkich piosenek odpowiada Grzegorz Skawiński.

fot. okładka płyty

Jola Tubielewicz tak mówi o pracy nad płytą i współpracy z Grzegorzem Skawińskim:

Płyta powstała z bezgranicznej miłości do muzyki i jest dowodem na to, że marzenia poparte wytrwałością i systematyczną pracą się spełniają. Osobiście wierzę w to, że ludzie nie spotykają się przypadkiem i jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa z tego, że w moim życiu nadeszła ta chwila kiedy nasze muzyczne drogi się spotkały. Na tej płycie znajdziecie wszystko to, co kocham w muzyce najbardziej – żywe granie, naturalne brzmienia instrumentów, autentyczne, szczere emocje, soczyste riffy gitarowe, refleksyjne ballady i mnóstwo prawdziwej energii.

Debiutancki album Joli Tubielewicz zapowiadał singiel „Czarna wdowa”, do którego powstał teledysk. Utwór nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie. Jest to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem.

 

Leave a Reply