Zapowiedź debiutanckiej płyty Marie. Posłuchaj utworu “Ciepło-zimno” z udziałem Luny

Utwór “Ciepło-Zimno” to jedyna propozycja z pierwszej płyty Marie, w którym możemy usłyszeć gościa – Lunę.

fot. materiały promocyjne

Dziewczyny poznały się i nagrały tę piosenkę jeszcze w ubiegłym roku. Śpiewają o sobie samych – o dwóch dziewczynach mających swoje własne, bardzo różne od siebie światy. Niby tak wiele ich różni, ale wystarczy jeden gest, aby zrodziło się coś pięknego. Wbrew temu, że stawia się je naprzeciwko siebie jako konkurentki – Luna i Marie stają ramię w ramię i łączą talenty. Świat z miejsca docenił tę postawę i dziewczyny trafiły na okładkę i pierwsze miejsce playlisty New Music Friday Polska na Spotify. 

“Miałam niedosyt damsko-damskich kolaboracji na polskiej scenie, a jednocześnie chciałam umieścić w historii wątek przyjaźni, a raczej takiego jej typu, który występuje jedynie właśnie między kobietami. Ten utwór jest o tym, że dziewczyny muszą trzymać się razem, szczególnie w świecie pełnym wilków. Z bardzo ostrymi zębami.” – Marie

Artystki zdradzają, że do piosenki powstał klip, który pięknie pokaże, która z nich zapukała do drzwi tej drugiej.

*****

„Babyhands” to debiutancki album, w którym Marie zaprasza do wyjątkowego świata zabawy, wina i tańca, rozpoczynającego się wraz ze zmierzchem i kończącego z nadejściem świtu. Artystka przygotowała dziesięć nowych utworów, opowiadających historię o zauroczeniu, zagubieniu, szaleństwie i wolności.

Jedna noc. Wielki bałagan.

Premiera albumu “Babyhands” (label thecutestlabel) odbędzie się już 25 lutego.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply