Justyna Steczkowska i Luna w utworze “Nie mój sen”

“Nie mój sen” to kolejna odsłona nowej płyty Justyny Steczkowskiej. Tym razem artystka zaprosiła do współpracy młodą wokalistkę Lunę. Do piosenki powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

Premiera nowego albumu Justyny Steczkowskiej zatytułowanego “Szamanka” odbędzie się 25 lutego. Wtedy też pojawi się teledysk do kolejnego singla “Między nami”, w którym gościnnie zaśpiewała Beata Kozidrak.

Luna to artystka, której wyobraźnia i magiczna kreacja tworzą nową przestrzeń w muzyce. Liryczne teksy w połączeniu z aksamitnym głosem oraz z kosmiczną elektroniką – to właśnie Luna. Artystka już od najmłodszych lat związana jest z muzyką i sztuką. Oprócz licznych występów na deskach teatrów, zagrała wiele koncertów, w tym na Pol’n’Rock Festiwal, czy Naturalnie Mazury Festiwal. W sierpniu, w Praga Centrum, zaśpiewała gościnnie z Melą Koteluk.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork.

 

2 odpowiedzi na “Justyna Steczkowska i Luna w utworze “Nie mój sen””

  1. Myślę że na koncercie ten utwór to … po prostu chciałabym usłyszeć ten utwór w mega nagłośnieniu. Gratuluję

Leave a Reply