„Zamknięty Świat” Michała Anioła, czyli historia muzyki do serialu BUNT!

Po blisko roku przerwy Michał Anioł powrócił z nowym teledyskiem prezentującym ujęcia z najnowszej produkcji grupy Discovery. Utwór “Zamknięty Świat” jest zwieńczeniem współpracy ze stacją TVN, z którą przez ostatnie miesiące artysta pracował nad muzyką do serialu “BUNT!”.

fot. materiały prasowe

Michał Anioł to pochodzący z Wrocławia kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista. Na początku 2021 roku nakładem wytwórni Sony Music wydał swój debiutancki album U – tworząc wyjątkowe połączenie przeżyć, uniesień i spostrzeżeń młodego człowieka. Wszystko oprawione w taneczne, elektroniczne kompozycje, które dodatkowo eksploatował podczas późniejszej współpracy z duetem Rysy.

Nie minęło dużo czasu, aż jego wyczucie zostało docenione również w innych kręgach. Na zaproszenie stacji TVN zajął się realizacją muzyki do ich najnowszej produkcji fabularnej opowiadającej historię osób zamkniętych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

Jak mówi sam artysta: „Od kiedy zacząłem robić muzykę, zawsze podobało mi się tworzenie różnych gatunków. Cieszę się ze współpracy z serialem BUNT!, bo mogę eksplorować najróżniejsze obszary muzyki. Zaczynając od hitów lat 70., a kończąc na trapowych czy elektronicznych numerach. Ten projekt jest dla mnie przygodą, dzięki której mogę się pokazać z innej strony”.

Za montaż najnowszego klipu odpowiada Konrad Tułak (@nghtlou), znany ze współpracy przy takich utworach jak Mów Mi czy Blisko. To też nie koniec nowości od Michała, jeszcze w tym miesiącu usłyszymy pierwszy singiel zapowiadający nowy album artysty.

 

Leave a Reply