Colin Clue z albumem “About Her”. Posłuchaj singla “Girl in uniform”

“About Her” to drugi album Colina Clue, który dostępny jest już w sprzedaży. Pierwszym singlem promującym to wydarzenie został utwór “Girl in uniform”.

“A girl in uniform……. she’s so beautiful (…)”. W “Światowy Dzień The Beatles” odbyła się premiera piosenki “Girl in uniform”, nawiązującej stylistycznie do twórczości tej legendarnej grupy.

„About Her” to druga, po rockowej „You”, płyta Colina Clue. Tym razem album jest bardziej popowy i, jak twierdzi sam autor, poświęcony kobietom i dla kobiet, choć nie tylko. Mężczyźni także znajdą tu coś dla siebie, a wszystko to dzięki różnorodności utworów. Na krążku znalazło się 13 anglojęzycznych piosenek i 4 bonus tracki w wersji instrumentalnej. Utwory to głównie ballady o miłości, dzięki czemu płyta stanowi świetny prezent dla drugiej połówki, z okazji walentynek.

fot. materiały promocyjne

Colin Clue pochodzi z muzykalnej rodziny. Zaczął grać na gitarze pod koniec szkoły podstawowej, pisząc pierwsze własne piosenki. Potem nauczył się grać na pianinie. Jego pierwsze muzyczne inspiracje pochodzą z pokolenia jego rodziców (The Beatles). Potem przyszedł czas fascynacji zespołem Pink Floyd. Wpływ tej muzyki na pewno słychać w jego kompozycjach.

Album “About Her” dostępny jest w sprzedaży: https://muzykacyfrowa.pl/collection/about-her-colin-clue

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply