Colin Clue prezentuje nowy album “About Her”

“About Her” to drugi album Colina Clue, który dostępny jest już w sprzedaży. Tym razem artysta postawił na popowe utwory, które nawiązują do klasyki gatunku. Jak twierdzi sam Colin, nagrał piosenki poświęcone kobietom i głównie dla kobiet.

„About Her” to druga, po rockowej „You”, płyta Colina Clue. Tym razem album jest bardziej popowy i, jak twierdzi sam autor, poświęcony kobietom i dla kobiet, choć nie tylko. Mężczyźni także znajdą tu coś dla siebie, a wszystko to dzięki różnorodności utworów. Na krążku znalazło się 13 anglojęzycznych piosenek i 4 bonus tracki w wersji instrumentalnej. Utwory to głównie ballady o miłości, dzięki czemu płyta stanowi świetny prezent dla drugiej połówki, z okazji walentynek.

fot. okładka płyty

 

Colin Clue pochodzi z muzykalnej rodziny. Zaczął grać na gitarze pod koniec szkoły podstawowej, pisząc pierwsze własne piosenki. Potem nauczył się grać na pianinie. Jego pierwsze muzyczne inspiracje pochodzą z pokolenia jego rodziców (The Beatles). Potem przyszedł czas fascynacji zespołem Pink Floyd. Wpływ tej muzyki na pewno słychać w jego kompozycjach.

Album “About Her” dostępny jest w sprzedaży: https://muzykacyfrowa.pl/collection/about-her-colin-clue

Lista utworów:

1. On & on
2. No sign of love
3. Betty
4. You & me
5. Kate
6. Tomorrow
7. Always in my heart
8. Goodbye my love
9. In my mind
10. Girl in uniform
11. She’s my Eve
12. What more?
13. About her

Bonus tracks:
14. Always in my heart – instrumental
15. Without you – instrumental
16. Maybe some other day? – instrumental
17. About her – instrumental

 

Jedna odpowiedź do “Colin Clue prezentuje nowy album “About Her””

Leave a Reply