“Kolejna piosenka” Doroty Osińskiej

Dorota Osińska powraca z nowym materiałem. Nadchodzący album artystki ukaże się w pierwszej połowie 2022 roku. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór “Kolejna piosenka”.

Po krótkiej przerwie Dorota Osińska wraca z nowym materiałem i dzieli się swoim najnowszym singlem “Kolejna piosenka”. Numer wypełnia pozytywna energia i radość. Tym w pełni autorskim utworem artystka z przymrużeniem oka opowiada historię niejednej relacji damsko-męskiej. Jak sama mówi: “Tą piosenką chciałam oderwać siebie – ale też moich słuchaczy, od ponurej rzeczywistości. Utwór jest żartem, zabawą, próbą dystansu – mam nadzieję, że udaną”.

fot. materiały prasowe

Numer jest w pełni autorskim materiałem Doroty Osińskiej“Kolejnej piosence” towarzyszy teledysk w reżyserii Krystiana Boguckiego. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Chrząstek, a montaż Piotr Kanabus. Singiel jest także dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

“Kolejną Piosenką” Osińska zapowiada swój nadchodzący album! Nowe wydawnictwo ukaże się w pierwszej połowie 2022 roku i będzie szóstą solową płytą w dorobku artystki. Album wydany zostanie przez Agencją Artystyczną MTJ.

 

Leave a Reply