WaluśKraksaKryzys z nowym singlem “To, co między nami”

WaluśKraksaKryzys zaprezentował kolejny klip, tym razem do singla “To, co między nami”. Przypomnijmy, że płyta “ATAK” znalazła się na 11. miejscu w naszym podsumowaniu najlepszych polskich płyt 2021 roku.

fot. Beata Wiencławek

To już piąty singiel i – jeśli nie liczyć lyric video do tytułowego utwory z płyty “ATAK” – czwarty klip promujący album, tym razem do utworu “TO, CO MIĘDZY NAMI”. Twórcą obrazu jest Tomasz Stenzel, który wraz z Alicją Szrajer, odpowiadał za koncepcję, scenariusz, reżyserię i montaż oraz produkcję.

– Tomek, znając nasze plany, sam zgłosił się pomysłem na teledysk. My znaliśmy jego wcześniejsze prace i… to byłoby na tyle – śmieje się Waluś KK. – W jego wizji nie ma oczywistości, kopiowania tekstu jeden do jednego. Jest za to sporo mocnych alegorii i atrakcyjna interpretacja utworu. Mój wkład, to tylko te ukochane lody z dzieciństwa… Wszystkie brawa dla Tomka i jego ludzi. 

Płyta “ATAK” – formalny debiut WaluśKraksaKryzys – ukazała się w kwietniu 2021 roku i przyniosła artyście spore uznanie na rockowo-alternatywnej scenie, sukcesy na listach przebojów oraz “okładki” tematycznych playlist w serwisach streamingowych. Otworzyła drogę na sceny największych festiwali i zaowocowała gradem wyróżnień w najważniejszych podsumowaniach 2021 roku.

WaluśKraksaKryzys w związku z planami na 2022 r. zamierza nieco zwolnić tempo, ale to nie dotyczy koncertowania, bo to jego naturalne środowisko. Najbliższa okazja już podczas najbliższego Finału WOŚP, gdzie artysta z zespołem pojawi się najpierw w sobotę w Żyrardowie, a potem w niedzielę pod Pałacem Kultury i w studio TV.

 

NAJLEPSZE POLSKIE PŁYTY 2021 [RANKING]

WaluśKraksaKryzys – “ATAK” [RECENZJA]

Leave a Reply