Sara Chmiel i Gromee łączą siły w utworze “Za szczęście, za zdrowie, za miłość”

Piosenka „Za szczęście, za zdrowie, za miłość” to pierwszy wspólny singiel Sary Chmiel i Gromeego. Piosenka w pierwszej wersji pojawia się również na nowym albumie zespołu Łzy „Miłość w czasach samotności”.

Artyści od wielu lat pracują razem w studiu, tworząc dla innych. Wielokrotnie zasypywani pytaniami o wspólny, oficjalny utwór, w końcu postanowili przygotować coś razem. Utwór opowiada o wspomnieniach i skłania słuchacza do refleksji nad tym co było i tym co jeszcze przed nami. W delikatnym i subtelnym czarno – białym wideo również widzimy krótkie wspominkowe filmiki które przenoszą widza do dziecięcych i młodzieńczych lat.

fot. materiały prasowe

 

Piosenka w pierwszej wersji pojawia się również na nowym albumie zespołu Łzy „Miłość w czasach samotności”.

Sara Chmiel i Gromee postanowili przygotować swoją zupełnie nową odsłonę „Za szczęście, za zdrowie, za miłość” której możecie posłuchać już teraz.

Sara Chmiel – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka musicalowa, wokalistka zespołu Łzy z którym niezmiennie od 2011 roku współpracuje i koncertuje. Prywatnie żona producenta muzycznego Andrzeja Gromali (Gromee) i mama dwójki dzieci. Na swoim koncie ma już 4 studyjne albumy.

 

Leave a Reply