Gwiazdy niemieckiego rapu w nowym singlu “O co chodzi” Dawida DST i Szelo

Dawid DST i Szelo zapowiadają album “Cyrk” kolejnym singlem. W utworze “O co chodzi” gościnnie udzielają się Crystal F oraz Karmo Kaputto.

Polski duet po dobrze przyjętym “Jest jak jest” prezentuje nowy singiel, w którym pojawiają się berlińscy raperzy Crystal F i Karmo Kaputto. Wyprodukowany przez Dextaha “O co chodzi” to stuprocentowy hip-hop, który coraz rzadziej można spotkać na scenie.
Dawid DST i Szelo solidnie szykują grunt pod zapowiadany album “Cyrk”. Po dobrym przyjęciu pierwszego singla nadszedł czas na drugi utwór promujący wydawnictwo. W “O co chodzi” gościnnie udzielają się Crystal F, którego ostatni album “Das Leben Danach” dobił do drugiego miejsca na GfK Entertainment Charts, niemieckim odpowiedniku polskiego OLISu, oraz Karmo Kaputto.

fot. materiały prasowe

“Lepiej posłuchaj kapitana, mało miejsca na mej łodzi / Kończymy już zabawę, a ty nie wiesz, o co chodzi / Najważniejsi na pokładzie, naszą ekipę poznasz po całej czarnej fladze”.

“O co chodzi” to emocjonalny utwór, który w najlepszy sposób prezentuje umiejętności wszystkich raperów i zachwyca klasycznie brzmiącym podkładem.

*****

Premiera albumu “Cyrk” odbędzie się w styczniu 2022. Za wszystkie produkcje odpowiedzialny jest Dextah, natomiast oldschoolowy, analogowy master jest zasługą austriackiego producenta Sansimo. Album pojawi się we wszystkich serwisach streamingowych.

 

Jedna odpowiedź do “Gwiazdy niemieckiego rapu w nowym singlu “O co chodzi” Dawida DST i Szelo”

Leave a Reply