Ladaco i jego nowy utwór “Bujny Krzak”!

Ladaco zaprezentował nowy utwór zatytułowany “Bujny Krzak”, który jest zapowiedzią jego drugiej płyty. Do utworu powstał “taneczny” teledysk, nagrany na pojedynczym ujęciu z dwóch kamer.

Singiel “Bujny Krzak” jest zapowiedzią albumu Ladaco – “Drugie Primo”, który ukaże się w 2022 w dystrybucji Agora Digital Music. Utwór stanowi swoistą proklamację miłości do bujnej roślinności i imprezowych wieczorów. Klubowy beat przenika się z hipnotycznym brzmieniem gitary i tekstem o wieczorze, który trwa, jakby nigdy nie miał się skończyć. Do piosenki powstał teledysk będący spontanicznym zapisem tańca w stroju galowym, nagrany na pojedynczym ujęciu z 2 kamer – bez cięć i montażu. Jesteśmy przekonani, że “Bujny Krzak” rozbuja niejeden parkiet.

fot. Bernard Ambroziewicz

 

Ladaco to wokalista i multiinstrumentalista, którego muzyka jest fuzją popu, alternatywy, elektroniki spod znaku Nowej Fali, i analogowych brzmień żywych instrumentów. Jego znakiem rozpoznawczym jest poruszająca mieszanka ironii i melancholii. Klimatyczne teksty i muzyka o trudnym do scharakteryzowania gatunku tworzą bogaty i niepowtarzalny świat pełen zwrotów akcji.

 Ladaco to projekt muzyczny, który tworzy Rafał Benedek. W czerwcu 2019 ukazała się jego pierwsza płyta pt. “Pierwsze Primo”, której recenzję znajdziecie na naszym portalu.

*****

Muzyka, słowa: Ladaco

Choreografia: Ladaco

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply