Julia Wieniawa i Kuba Karaś w nowej wersji utworu “Nie mam dla Ciebie miłości”

Utwór “Nie mam dla Ciebie miłości” z repertuaru Skubasa został odświeżony przez Julię Wieniawę i Kubę Karasia. To kolejna odsłona akcji z okazji 20-lecia wytwórni Kayax.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, całkiem zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Akcja trwała przez ostatnie dni grudnia, a codziennie w serwisach streamingowych był  publikowany inny zaskakujący cover. Do udziału w akcji zostali zaproszeni Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Julia Wieniawa i Kuba Karaś czy debiutująca w Kayaxie Ania Leon.

fot. materiały prasowe

W ramach Kayax XX Rework ukazał się singiel Julii Wieniawy i Kuby Karasia – nowa wersja wielkiego przeboju Skubasa “Nie mam dla Ciebie miłości”. Oryginalny utwór został wydany w 2014 roku i znalazł się na drugim albumie Skubasa “Brzask”.

Za każdym razem, gdy słyszę ten tekst przechodzą mnie ciarki. Jest bardzo bliski mojemu sercu. Myślę że wielu z nas doświadczyło kiedyś podobnych emocji i w tej piosence może odnaleźć cząstkę siebie. Razem z Kubą chcieliśmy pokazać ten utwór z kobiecej perspektywy. – mówi Julia Wieniawa

W grudniowej akcji Kayax XX Rework opublikowano w sumie pięć nowych wersji hitów z katalogu wytwórni Kayax. Krzysztof Zalewski przygotował swoją wersję hitu Tymka “Oczko w głowie”Mery Spolsky sięgnęła po “Nie mam czasu na seks” z repertuaru Marii Peszek, debiutantka Ania Leon nagrała elektroniczną wersję hitu “Miłość miłość” Krzysztofa Zalewskiego, Arek Kłusowski stworzył cover “Za późno” Kayah i na sam koniec nową wersję przeboju Skubasa “Nie mam dla Ciebie miłości” stworzyli Julia Wieniawa i Kuba Karaś.

To jednak nie jest koniec samego projektu Kayax XX Rework. Wydane do tej pory single spotkały się z tak pozytywnym odzewem, że wytwórnia Kayax postanowiła kontynuować projekt przez cały 2022 rok. Do akcji zostaną zaproszeni kolejni Artyści i Artystki, którzy stworzą swoje, zupełnie nowe wersje niezapomnianych hitów z katalogu wytwórni. Kolejna odsłona już wczesną wiosną.

Julia Wieniawa pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą, która będzie mieć swoją premierę w pierwszej połowie 2022 roku. Singlem zwiastującym nadchodzący materiał Artystki był utwór “Na darmo”, który miał swoją premierę w sierpniu.

 

Jedna odpowiedź do “Julia Wieniawa i Kuba Karaś w nowej wersji utworu “Nie mam dla Ciebie miłości””

Leave a Reply